Logo Ambassador Wine Club

ZÁSTUPCE MANAŽERA
BUTIKOVÉHO RESORTU

Hledáme nového kolegu do menšího týmu AWC – Ambassador Wine Club na pozici zástupce manažera.

Náš resort je součástí biofarmy o rozloze 300 hektarů v dojezdové vzdálenosti 15 min z Tábora a 70 min z Prahy.

Celý rozlehlý areál je určen pro maximálně 18 osob, které mohou využívat 12 nových rybníků, lesy, park a ovocné sady pro volnočasové aktivity.

Součástí našeho konceptu je zaměření na špičkovou gastronomii za využití surovin z biofarmy a degustace vín z našeho rozsáhlého portfolia 150.000 lahví.

Vaší pracovní náplní bude zajistit pro klienty – ubytování v našich apartmánech, obsluhu a péči při degustačních večeřích.

Očekáváme od Vás zkušenosti z gastronomie. V oblasti znalostí vína Vás proškolíme a podpoříme v průběžném rozvoji. Dále požadujeme samostatnost, zodpovědnost a profesionální vystupování. Základní práce na PC (Word, Excel) a řidičský průkaz skupiny B. Převážná většina aktivního provozu se odehrává v pracovním týdnu, víkendy jsou výjimečné. Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení.

Tento inzerát je psán v mužském rodě proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu.

V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Resort: Hlasivo
Jazyk: Čeština

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
Nástup: Nástup dohodou, ihned

ZANECHTE NÁM ODPOVĚĎ NA INZERÁT
A MY SE VÁM OZVEME ZPĚT

Odesláním odpovědi poskytujete společnosti Ambassador Wine Club s.r.o., IČO: 05208255, Průmyslová 102, 251 01 Březí, jakožto správce, souhlas zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů.